ARENTECH BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Arentech, 20 yıllık sektör deneyimi ile 2020 yılında İstanbul’da, %100 yerli sermaye ve Türkiye’yi dünyada başarı ile temsil etme amacı ile kurulmuş, Türkiye’nin her noktasındaki işletmelere hizmet verebilme kapasitesi olan bir teknoloji ve yazılım şirketidir.

Türkiye’nin en köklü bilişim şirketlerinden biri olan Bilişim A.Ş.’nin iş ortağı olarak çıktığımız bu yeni yolda dijital dönüşüm ile iş süreçlerindeki verimliliği ve etkinliği artırmak isteyen müşterilerimiz için İnsan Kaynakları (HR), Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), İş Zekası (BI) gibi ihtiyaç duyulan alanlarda uluslararası standartlarda yazılım çözümleri üretiyoruz.

Arentech, bugüne kadar 150’den fazla KOBİ, kamu kuruluşu ve kurumsal şirket için dijital dönüşüm projeleri gerçekleştirmiş; telekomünikasyondan perakendeye, bankacılıktan turizme, medyadan inşaata çok geniş sektör deneyimi ve ilk günün heyecanı ile sürekli kendini geliştirmeye adamış uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

Uzman kadromuz ve yazılımlarımızın dünyayı değiştirme gücüne olan inancımız ile öncelikle Türkiye’de, ardından dünyada gelecek inovasyon dalgalarına hazır olmak isteyen tüm işletmelerin karşılarına çıkacak zorlukları aşmada en güvendikleri çözüm ortakları olmak için var gücümüzle çalışıyor, geleceği inşa ediyoruz.

Vizyonumuz

Şirketlerin yazılımsal ihtiyaçlarına yönelik, istediği, hayal ettiği çözümleri sunabilmek.

Misyonumuz

Güncel teknoloji kullanarak, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımımızla, üstün nitelikli danışmanlık hizmetimizle, güvenilir çözümler üretmek görevimizdir.

Kalite Politikası

Bilişim sektöründen, müşterilerimiz ve çalışanlarımızdan aldığımız geribildirimle iş yapış sistemimizi sürekli iyileştirmeyi Kalite Politikası olarak benimsedik.